Cykl Prop z Oxa – szybka forma

Chyba już wszyscy jesteśmy zmęczeni ograniczeniami, jakie zostały narzucone w ramach walki z wirusem. Ucierpiała na tym nasza forma, bo jak ćwiczyć, jak nie ma gdzie. Może i przyda się taki okres na regenerację organizmu, ale zwykle było tak, że okres przedwakacyjny to było szlifowanie formy na lato. Ostatnie przyrosty, trochę wycinki i plaża. Dobra informacja jest taka, że siłownie już niedługo ruszają. Czasu na zrobienie formy jest już mało, więc taka propozycja – cykl Prop z Oxa.

Cykl Prop z Oxa

Testosterone Propionate 1-8 100mg e2d
Oxandrolon 2-8 30mg ed

Objaśnienia na dole wpisu

Jakie efekty?

Czego się możemy spodziewać po cyklu Propa z Oxą? Dużo zależy od naszej diety. Jednak jest to cykl ukierunkowany raczej na zrobienie dobrej definicji, dobrej formy plażowej, więc dietę można trzymać w okolicach zera, tzn aby nasz bilans kaloryczny nie był ani dodatni ani ujemny. Przy takiej diecie zgubimy trochę tłuszczu, nasze mięśnie będą nabite, większe. Poprawi się separacja mięśni. Dodatkowo taki cykl może dać nam duży siły i wytrzymałości na treningach.

Na co uważać?

Jest to dosyć bezpieczny cykl. Nie kryje się za nim zbyt wiele niebezpieczeństw. Można go polecić początkującym. 30mg Oxandrolonu to dawka wyjściowa. Można ją zwiększać w trakcje trwania cyklu. Przy zbyt dużej dawce mogą pojawić się bóle w okolicach nerek. Zmniejszenie dawki do akceptowalnych przez organizm ilości wystarczy, aby w ciągu dnia lub dwóch ten ból ustąpił.

Jeżeli chodzi o Propionat to mamy tutaj dwie główne problemy, które nie są jednak zbyt uciążliwe. Pierwszy z nich to podwyższony estrogen, przez który możemy łapać więcej wody, może to też powodować powstawanie ginekomastii. Dobrze mieć wtedy pod ręką Tamoxifen, aby na bieżąco ten problem eliminować. Drugi problem to podwyższone ciśnienie. Najprostszym sposobem będzie zakup czosnku w kapsułkach w aptece – świetnie obniża ciśnienie.

Dawkowanie

Dawki, które podałem to dawki raczej dla początkujących. Jeżeli jesteś już doświadczonym koksiarzem, to będziesz wiedział, jak je zwiększać, jak na Ciebie działają, jaką masz tolerancję itp.

Cykl dla początkujących Prop z Oxa

Jeżeli jesteś początkujący i dopiero szukasz informacji na temat sterydów, to postaram się wyjaśnić o co chodzi w tym dawkowaniu, jak to brać itp.

Testosterone Propionate 1-8 100mg e2d

  • Środek z jakiego korzystamy to Tesosteron Propionat. Można o nim poczytać tutaj i tutaj
  • 1-8 – numery tygodni, w jakich używamy tego środka
  • 100mg – dzienna dawka
  • e2d – jak często tę dawkę przyjmujemy – w tym przypadku co dwa dni, e2d to skrót od every two days
  • Testosteron jest w formie iniekcyjnej. Jezeli ma stężenie 100mg/ml to jednorazowa dawa to będzie 1ml. Jeżeli natomiast ma stężenie 150mg/ml to wtedy dzielimy 100/150 = 0,66. Czyli okolo 2/3ml da nam 100mg testosteronu
  • Tutaj można przeczytać, jak robić iniekcje


Oxandrolon 2-8 30mg ed

  • Środek z jakiego korzystamy to Oxandrolon. Można o nim przeczytać tutaj i tutaj
  • 2-8 to numery tygodni, w których zażywamy środek
  • 30mg – dzienna dawka – ważna informacja – dawkę dzienną rozdzielamy na równe porcje w równych odstępach czasu – w tym przypadku 10mg co 8 godzin
  • Oxandrolon jest w tabletkach, zwykle każda ma 10mg

Bądź na bieżąco! Zapisz się już dziś!

Sterydy sklep

Ceny Testosterone Propionate

ZdjęcieNazwa LABStężenieIlość  Cena  
BIONICHE PROPPROPA-MEDBIONICHE150mg/ml10ml90zł
SWISS PROPTESTOSTERONE PROPIONATESWISS PHARMA150mg/ml10ml80zł

TESTOTERONE PROPIONATENOVUS LAB150mg/ml10ml70zł

TESTOSTERONE PROPIONATEIONS PHARMA100mg/ml10x1ml120zł
DOSE GENERICS TESTO PTESTO PDOSE GENERICS100mg/ml10ml70zł

Cena Oxandrolone

ZdjęcieNazwa LABStężenieIlość  Cena  
SWISS OXANDROLONEOXANDRLONESWISS PHARMA10mg/tab100tab220zł
BIONICHE OXANDROLONEOXA-MEDBIONICHE10mg/tab120tab180zł

OXANDROLONENOVUS LAB100mg/tab100tab170zł

OXANDROLONEIONS PHAMRA100mg/tab100tab250zł