Jak brać Oxandrolon / Oxe

Zanim przejdziemy do tego jak brać oxandrolon, to muszę zaznaczyć, że jest to jeden z moich ulubionych środków. W połączeniu z propionatem testosteronu daje nieziemskie poczucie siły i energii. Czujesz się na tym jak młody bóg. O ile kupisz prawdziwą oxę w oxie, a nie winko + meta!

Oxandrolon – słowo wstępu

Anavar to steryd anaboliczny znany również pod marką Oxandrolone. W medycynie jest używany przede wszystkim w celu odzyskania wagi lub ułatwienia przyrostu masy ciała w różnych sytuacjach. Ludzie mogą cierpieć na utratę wagi z powodu złego stanu zdrowia lub po leczeniu. Anavar może hamować katabolizm białek, który jest często spowodowany długotrwałym leczeniem kortykosteroidami. Anavar stosuje się go również w celu wyzdrowienia po poważnych oparzeniach, złagodzenia bólu kości spowodowanego osteoporozą i w celu ułatwienia wzrostu dziewcząt z zespołem Turnera.

biosira xanavar
biosira xanavar

Co to jest Oxandrolon?

Oxandrolon jest doustnym lekiem pochodzącym z dihydrotestosteronu (DHT). Jest często przepisywany przez lekarzy na określone schorzenia. Jest również brany przez kulturystów i sportowców lub entuzjastów fitnessu jako dodatek do cykli. Anavar ma wiele nazw, w tym Var, NSC-67068, CB-8075, SC-11585, 17α-Metylo-2-oxa-4,5α-dihydrotestosteron, 17α-Metylo-2-oxa-5α-androstan-17β-ol- 3-on, Protivar i 17α-Metylo-2-oksa-DHT. Anavar ma wysoką biodostępność. Jest metabolizowany przez nerki, ale wątroba również odgrywa rolę. Okres półtrwania Anavar wynosi około dziesięciu godzin. Okres półtrwania dla osób starszych wynosi około 13 godzin. Wzór chemiczny Anavaru to C19H30O3, a jego masa molowa wynosi 306,466 g / mol.

Jakie są korzyści z brania Oxandrolonu?

Anavar wykazuje doskonałe wyniki w spalaniu tłuszczu. Utrata tłuszczu jest trudną fazą dla każdego świeżaka, który wciąż nie zna zbyt dokładnie swojego ciała i możliwości. To dlatego, że niektóre produkty używane do tego celu zwykle spalają także twoje mięśnie! Połącz to ze źle zbilansowaną dietą z deficytem kalorycznym, a wyniki będą jeszcze bardziej frustrujące. Oxandrolon pomoże ci zachować ciężko wypracowane mięśnie nawet podczas redukcji z ujemnym bilansem kalorycznym.

Badania pokazują, że Anavar zwiększa syntezę białek w tkankach mięśniowych, co nie tylko służy zapobieganiu zanikowi mięśni, ale w rzeczywistości pomaga zwiększyć masę mięśniową. Jednak wzrost mięśni nie jest jego najsilniejszą właściwością, więc jeśli to jest twój cel, to musisz dołożyć inne środki do cyklu.

Oxandrolon to jednak siła

Oxandrolon był również wykorzystywany przez kulturystów do zwiększania siły. Związek działa w niezwykły sposób wzmacniając włókna mięśniowe, zwiększając w ten sposób ogólną siłę mięśni, nawet jeśli nie ma to wielkiego wpływu na masę mięśniową. Ta dodatkowa siła pomoże ci w cięższym trenowaniu. Zmotywuje Cię do dawania z siebie 110%, a to się przyda, bo….

…żaden steryd nie zrobi nic za Ciebie!

Anavar jest potężny i bardzo skuteczny, ale nadal wymaga twojego wkładu, aby zapewnić najlepsze możliwe wyniki. Po pierwsze, musisz wspierać steryd za pomocą odpowiedniej rutyny treningowej i zdrowej, zbilansowanej diety. Jest to ważne nie tylko podczas cyklu, ale także po nim. Oczywiście nie można oczekiwać utrzymania wyników, jeśli wrócisz do złych nawyków, śmieciowej diety i ogólnie złego stylu życia.

Udowodniono również, że oxandrolon jest skuteczny w leczniczym stopniu w wielu schorzeniach. Anavar pomaga w wyzdrowieniu po operacji, urazie i przewlekłej infekcji. Anavar może również złagodzić ból kości. Oxandrolone nie zapobiega utracie kości spowodowanej osteoporozą, ale sprawia, że ​​stan ten jest znacznie bardziej znośny.

jak brać oxandrolon bioniche
jak brać oxandrolon bioniche

Jak brać oxandrolon – dawkowanie

Medyczne i niemedyczne zastosowania oxandrolonu są zupełnie inne. Przepisany Anavar należy przyjmować zgodnie z instrukcjami lekarza. Anavar zwykle zaleca się przyjmować dwa do czterech razy dziennie, ale nie jest to regułą. Dawkowanie zależy zawsze od stanu leczonego oraz ogólnego stanu zdrowia, wieku i płci osoby. Standardowa dawka Anavar wynosi od 2,5 mg do 20 mg na dzień. Średnia dawka wynosi od 5 mg do 10 mg na dzień. Leczenie anavarem trwa zwykle od dwóch do czterech tygodni. Niektóre przypadki wymagają przedłużonego użytkowania przez okres do trzech miesięcy.

Niemedyczne użycie Anavar jest inne. Dawka oxandrolonu dla kulturystów i sportowców różni się w zależności od doświadczenia i tolerancji. Początkujący powinni zacząć od 15 mg do 25 mg dziennie. Dawka pośrednia może wynosić od 20 mg do 80 mg na dzień. Początkujący, którzy przejdą do drugiego lub trzeciego tygodnia, mogą zwiększyć dawkę do 50 mg dziennie. Lepiej nie przekraczać 50 mg. Trzeba to sprawdzić samemu na sobie. Jeżeli dawka będzie zbyt duża, to możesz zacząć odczuwać lekki ból w okolicach nerek. W praktyce dawki dzienne wahają się od 30 do 60mg dziennie. Należy to podzielić na równe porcje co 8h, aby maksymalnie wykorzystać potencjał w tym drzemiący. Okres brania oxandrolonu to zwykle około 6 tygodni.

Oxandrolon dla kobiet?

Kobiety powinny wybrać znacznie niższą dawkę. Około 10 mg dziennie uważa się za wystarczająco skuteczne dla początkujących. Dawka może zostać zwiększona w zależności od wyników i doświadczenia działań niepożądanych lub jego braku. Kobiety używające nie powinny przyjmować dawek zbliżonych do 50 mg dziennie. Cykl powinien trwać co najmniej cztery tygodnie. Maksymalnie wynosi sześć tygodni.

Anavar można łączyć z innymi sterydami anaboliczno-androgennymi (SAA), takimi jak Anadrol , Deca Durabolin, Dianabol i Clenbuterol, aby zwiększyć przyrost masy mięśniowej i ogólną wydajność fizyczną. Należy pamiętać, że możliwy efekt uboczny łączenia kilku potężnych wzmacniaczy wydajności może być bardzo poważny.

Oxandrolon – skutki uboczne

Oxandrolon może mieć poważne skutki uboczne, jeśli będzie nadużywanyZawsze należy unikać przedawkowania. Przyjmowane w małych lub zalecanych dawkach oxandrolonu może powodować umiarkowane działania niepożądane, ale nie są one takie same dla wszystkich. Użytkownicy mogą odczuwać bóle głowy, nudności i wymioty. Zgłaszane są zmiany koloru skóry, zmiany popędu płciowego, nadmierne wydzielanie oleju przez gruczoły łojowe w skórze, przemijające wypadanie włosów i wyprysk trądziku. Wszystkie te działania niepożądane zwykle ustępują naturalnie. Jeśli staną się ciężkie, należy przerwać stosowanie sterydu.

Istnieją pewne niezbyt częste działania niepożądane anavaru, takie jak:

 • wahania nastroju
 • depresja
 • niepokój
 • agresja
 • problemy ze snem

Inne poważne działania niepożądane mogą obejmować:

 • Wyłącza produkcję testosteronu (supresja)
 • Problemy z płodnością
 • Cycki mężczyzny
 • Zwiększa zły poziom cholesterolu
 • Trądzik
 • Choroba wątroby lub toksyczność
 • Tłusta skóra
jak brać oxandrolon dna laboratory
jak brać oxandrolon dna laboratory
Jeszcze słowo o skutkach ubocznych oxandrolonu

Mężczyźni mogą odczuwać tkliwość lub obrzęk piersi, przedłużone lub częste erekcje oraz pewien dyskomfort podczas oddawania moczu. Ma to wpływ na liczbę i jakość nasienia. Wpływ na płodność jest tymczasowy, chyba że Anavar stosuje się przez dłuższy czas w bardzo dużych dawkach. W większości przypadków przedawkowania i nadużywania skutki są nadal odwracalne. Należy również zauważyć, że Anavar może zwiększać ryzyko chorób sercowo-naczyniowych lub sercowych, chociaż niektóre dowody wydają się wskazywać, że nie wpływa to na ciśnienie krwi.

Kobiety mogą odczuwać chrypkę, a głos może się pogłębić, nadmierny wzrost włosów na twarzy i ciele, nieregularne miesiączki i powiększone łechtaczki. Anavar prowadzi do obrzęku, stanu, w którym w organizmie występuje zatrzymywanie wody. Może to prowadzić do wzdęć. Nie jest to niczym niezwykłym, ale problemem są nadmierne wzdęcia. Kobiety doświadczające opuchniętych stóp lub kostek, duszności, niezwykłego zmęczenia i nadmiernego przybierania na wadze powinny skonsultować się z lekarzem. Anavar może wchodzić w interakcje z innymi lekami lub suplementami. Niektóre osoby stosują go również z innymi sterydami, ale należy to zrobić w sposób świadomy. Cykl sterydowy i dawkowanie należy odpowiednio zmienić podczas układania w stosy.

Oxandrolon – krótkie podsumowanie

Anavar jest pochodną testosteronu, która jest nawet bardziej anaboliczna niż sam testosteron. W rzeczywistości dane pokazują, że może być 3-4 razy bardziej anaboliczny niż testosteron! To wyjaśnia, dlaczego związek wykazuje doskonałe wyniki fitness. Jednak, podobnie jak inne sterydy anaboliczne, związek nie jest pozbawiony skutków ubocznych. 

Również z powodu supresji testosteronu spowodowanej przez Anavar, PCT na końcu każdego cyklu jest niezbędny. Pomaga to przywrócić optymalną produkcję testosteronu w organizmie.

Bądź na bieżąco z wpisami, promocjami, nowościami

Bądź na bieżąco! Zapisz się już dziś!

Cennik sterydów

Cena Oxandrolone

ZdjęcieNazwa LABStężenieIlość  Cena  
SWISS OXANDROLONEOXANDRLONESWISS PHARMA10mg/tab100tab220zł
BIONICHE OXANDROLONEOXA-MEDBIONICHE10mg/tab120tab180zł

OXANDROLONENOVUS LAB100mg/tab100tab170zł

OXANDROLONEIONS PHAMRA100mg/tab100tab250zł