Tren Enan – wprowadzenie

Tren Enan należy do grupy najczęstszych i najsilniejszych sterydów stosowanych w sporcie. Forma popularnego leku na zasadzie działania jest bardzo podobna do octanu. Jednak enantat ma dłuższy okres ekspozycji, który wynosi około 10-12 dni.

aquila tren enan
aquila tren enan

Tren Enan – efekty stosowania:

Wśród najbardziej popularnych efektów stosowania sterydów należy wyróżnić wyraźną reakcję anaboliczną organizmu. Już po 1-2 zastrzykach sportowiec odczuwa znaczny wzrost siły fizycznej i wytrzymałości.

Injekcja ma kilka dodatkowych efektów:

 • Wzrost mięśni w 6-8 tygodniach cyklu – do 6-9kg;
 • Znacząca poprawa wydajności energetycznej;
 • Zwiększa libido (indywidualnie);
 • Obniżenie naturalnego kortyzolu;
 • Spalanie tłuszczu przez hormon wzrostu;
 • Poprawa ogólnego nastroju.

Wśród wybranych efektów należy zauważyć, że lek w postaci zastrzyku nie wpływa na nerki i wątrobę. Ponadto trenbolon można łatwo łączyć z innymi rodzajami sterydów. Jednak w tym przypadku należy wziąć pod uwagę ogólną kompatybilność. Z reguły cykle łączone są istotne wśród sportowców, którzy narażają swoje ciała na zwiększone obciążenia podczas treningu.

Cechy Tren Enanthate:

Lek wymaga wstrzyknięcia do 2 razy w tygodniu. Optymalna dawka dla sportowców wynosi około 250–300 mg co 7 dni. Ze względu na brak potrzeby codziennych zastrzyków lek ten jest uważany za wygodniejszy niż Tren Acet. Enantan trenbolonu prawie nie ma aromatyzacji, co ma pozytywny wpływ na ogólną skuteczność cyklu. Lek może hamować produkcję własnego hormonu. Jednak enantat rzadko jest przekształcany w estrogen, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia ginekomastii i innych negatywnych zjawisk. Z reguły działania niepożądane mogą wystąpić przy dużych dawkach. Wyjątkiem jest sytuacja, w której sportowiec ma indywidualną nietolerancję.

Tren Enan jest jednym z najbardziej wszechstronnych i najsilniejszych sterydów wszechczasów. Często jest uważany za najlepszy steryd stosowany w cyklach wycinki, ale warto również wspomnieć, że może być bardzo korzystny w okresach poza sezonem lub w cyklach masowych. Ten steryd ma zdolność promowania wysokiej jakości przyrostów masy bez zatrzymywania wody.

Bądź na bieżąco! Zapisz się już dziś!

Tren Enan – wydajność

Enantan trenbolonu jest sterydem, który jest zwykle stosowany przez kulturystów w fazach robienia masy. Chociaż można go również stosować w fazach cięcia. Należy do klasy androgennych sterydów anabolicznych, które są znane Trenbolony. Istnieją trzy sterydy trenbolonu na rynku do zakupu. Spośród trzech sterydów trenbolonu Enanthate jako ostatni trafił na rynek. Pozostałe dwa to octan trenbolonu i trenbolon Hex / Parabolan.

dna tren enan
dna tren enan

Trenbolon Enanthate (Tren E): fakty i historia. Co należy zauważyć?

Tren Enan jest najsilniejszym sterydem dostępnym obecnie na rynku. Wiąże się z receptorami androgennymi w organizmie w tempie ponad trzykrotnie większym niż testosteron. Trenbolon jest nie tylko androgenny, ale także bardzo anaboliczny, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które chcą zwiększyć swoją siłę i masę mięśniową podczas spalania tłuszczu. Ten androgenny steryd anaboliczny to poważna sprawa i powinien być stosowany tylko przez doświadczonych sportowców. Mówimy tutaj o niesamowicie potężnych rzeczach i nie należy ich lekceważyć ani wykorzystywać w niewłaściwy sposób.

Jeśli jesteś gotowy, aby przenieść sylwetkę, którą masz na inny poziom, dokończ czytanie informacji zawartych w tym artykule. Jeśli nie chcesz podjąć ciężkiej pracy, zwiększając liczbę sesji treningowych i przestrzegając właściwej diety – zapomnij o tym. Nie bądź typem, który bierze sterydy, aby uzyskać dodatkową motywację, aby trzymać reżim treningowy i dietę, bądź typem, dla którego steryd jest tylko dodatkiem! Pewnie nie raz byłeś w sytuacji, gdy ktoś pyta, na czym jesteś, ponieważ wyglądasz absolutnie niesamowicie, więc mu to mówisz. Wtedy on chce go jak najszybciej zdobyć i zacząć go cykl. Po kilku miesiącach mówi ci, że to gówno było śmieciem. I w tym momencie, ten stereotypowy Seba sterydziaż się czegoś nauczyć. To, że tak wyglądasz to nie dlatego, że bierzesz sterydy. To nie one za ciebie ćwiczą i jedzą.

Co to jest Trenbolone Enanthate? Dlaczego jest lepszy niż inne sterydy?

Enantan trenbolonu jest syntetycznym i injekcyjnym sterydem anaboliczno-androgennym (SAA). Jest to estr enantanu C17 i długo działający prolek trenbolonu. Trenbolon jest pochodną nandrolonu, który nigdy nie był sprzedawany. Octan trenbolonu o nazwach handlowych (Finajet, Finaplix, ect) i heksahydrobenzylowęglan trenbolonu o nazwie handlowej (Parabolan) są lub zostały wprowadzone do obrotu do użytku weterynaryjnego i klinicznego. Enantan trenbolonu nigdy nie został zatwierdzony do użytku medycznego lub weterynaryjnego, ale jest stosowany w badaniach naukowych i jest sprzedawany na czarnym rynku.

Ester enantanowy tego leku nie jest słabszy ani silniejszy niż jego warianty, jednak wpłynie on na czas uwalniania hormonu po wstrzyknięciu, który będzie znacznie wolniejszy niż wersja octanowa, ponieważ ma dłuższy okres półtrwania. W przeliczeniu na miligram octan trenbolonu jest bardziej efektywny. Przy dawkach 100 mg octan trenbolonu da około 87 mg aktywnego trenbolonu, a enantan trenbolonu da około 72 mg (stosowanie zarówno długiego, jak i krótkiego estru trenbolonu w małych dawkach EOD działa najlepiej).

Dlaczego warto zacząć injekcje Tren Enan?

 • Trenbolon Enanthate ma wiele zalet wśród kulturystów i ludzi z branży fitness. Zanim po prostu wymienię wszystkie korzyści, zacznę od określenia, które z nich najbardziej mi się podobają i wyjaśnię dlaczego. Zachowanie mięśni przy jednoczesnym zrzucaniu tkanki tłuszczowej. Ta zdolność do osiągnięcia dwóch głównych celów jednocześnie daje mu 10/10 wśród sterydów. Nawet przy ekstremalnej diecie i ćwiczeniu dwa razy dziennie, możesz zachować odpowiednie gabaryty. Drugą korzyścią jest unaczynienie, a gdy zawartość tłuszczu w ciele jest niska, dodanie na przykład Masteronu sprawi, że żyły będą wyglądały jak kable zasilające. Enanthate trenbolonu ma zalety dla każdego rodzaju sportowca i dla każdego celu, jaki może mieć na myśli.
 • Zwiększona masa mięśniowa w krótkim czasie;
 • Wzrost siły niemal natychmiast;
 • Zwiększa się unaczynienie, eliminując zbędny ciężar wody;
 • Zrzuca tkankę tłuszczową, zachowując mięśnie;
 • Wzrost syntezy białek, umożliwiający organizmowi wykorzystanie większej ilości konsumowanej żywności;
 • Mięśnie regenerują się szybciej i będziesz w stanie trenować mocniej i dłużej;
 • Ekspansja włókien mięśniowych dająca zdolność mięśni do większego wzrostu;
 • Ułatwienie wzrostu wolnego testosteronu w organizmie;
 • Nie aromatyzuje.
bioniche trena med enan
bioniche trena med enan
Tren Enan – okres półtrwania i czas wykrycia: jak długo czekać po injekcji?

Enantan trenbolonu ma stosunkowo dłuższy okres półtrwania w porównaniu do octanu trenbolonu. Trenbolon przymocowany estrem Enanthate przedłuża okres półtrwania trenbolonu do 7-10 dni. To znacznie różni się od estru octanowego, który ma okres półtrwania tylko 2-3 dni. Estry przyłączone do hormonu, niezależnie od tego, czy są octanem, enantanem lub heksanem, służą do zmiany szybkości uwalniania i okresu półtrwania leku. Nie zmieniają siły ani farmakodynamiki hormonu, do którego przyłączony jest ester.

Czas wykrywania enantanu trenbolonu wynosi 5 miesięcy. Czas wykrywania różni się w zależności od osoby i zależy od dawki i czasu użytkowania. Im wyższa dawka jakiegokolwiek sterydu, tym większe szanse na wykrycie i dłuższy czas, w którym metabolity pozostaną w ciele. Ciało musi bardzo ciężko pracować, aby przetwarzać i metabolizować lek, jeśli sportowiec stosuje większe dawki. W tym przypadku trenbolon jest bardziej odporny na metabolizm w organizmie niż inne sterydy, dzięki czemu jego metabolity pozostają dłużej w organizmie. Wiadomo, że doustne sterydy działają bardzo szybko i równie szybko usuwają się z organizmu. Warto również pamiętać, że im krótszy okres półtrwania środką, tym krótszy będzie czas wykrywania ich metabolitów.

Masowanie i wycinka za pomocą Tren Enan: dawki i treningi

Enanthate trenbolonu jest ulubieńcem kulturystów i sportowców uprawiających inne sporty ze względu na to, że ma zarówno właściwości wycinki jak i masowania. Przejdźmy do korzyści płynących z jego wykorzystania w obu cyklach. Kiedy kulturyści i sportowcy wykonują poza sezonem cykle masowe, użycie Tren Enanthate pomoże promować beztłuszczowy wzrost tkanki mięśniowej. Bonus polega na tym, że stanie się to w krótkim czasie. Ci, którzy używają tego sterydu do masowania osiągają podobne efekty, ponieważ uzyskana waga jest czystą masą, a nie retencją wody, którą można odczuć przy stosowaniu innych anabolików podczas fazy masowania. Oczywiście musimy przypomnieć, że żaden steryd, nawet Tren Enanthate nie pójdzie za ciebie na siłownie i nie będzie przerzucał ton żelastwa!

W przypadku wycinki nie ma jednego sterydu, który mógłby być tak korzystny jak trenbolon. Wersja Enanthate stosowana do wycinki przyspieszy proces spalania tłuszczu. Podczas wycinki ciało zacznie naturalnie polegać na mięśniach jako paliwie. Ale dzięki zastosowaniu Tren Enanthate podczas wycinki zachowasz szczupłe mięśnie zamiast je spalić. Pod koniec cyklu możesz zacząć czuć się zmęczony, ale Tren Enanthate pomoże ci zbić tłuszcz na końcu cyklu i zapewni ci trochę dodatkowej energii i motywacji, aby dokończyć to, co zacząłeś.

Skutki uboczne Tren Enan: jak je zminimalizować lub uniknąć

Sam trenbolon niesie ze sobą wiele skutków ubocznych, a wersja Enanthate nie jest wyjątkiem. Efekty uboczne są realne, a poziom tolerancji u każdej osoby jest inny. Każda osoba ma inną chemię ciała i inaczej odczuje skutki. Niektóre odczują więcej efektów niż inne, a niektóre przestaną używać sterydów lub nauczą się radzić sobie z efektami.

Estrogenne skutki uboczne

Coś niesamowitego w Trenbolonie polega na tym, że nie aromatyzuje, więc nie trzeba się martwić estrogenowymi skutkami ubocznymi. Obejmuje to zarówno zatrzymywanie wody, jak i ginekomastię. Te działania niepożądane mogą wystąpić w zależności od tego, jakie inne sterydy dokładasz podczas cyklu. Pamiętaj tylko o tym, jak czuje się twoje ciało i jeśli zauważysz niepożądane zmiany.

Androgenne skutki uboczne

Trenbolon jest wysoce androgennym hormonem. Co to znaczy? Istnieje duża możliwość, że użytkownik Tren Enanthate doświadczy trądziku, szybkiego wypadania włosów (u osób z łysieniem typu męskiego) i tłustej skóry. Może to być największe ryzyko dla niektórych użytkowników tego sterydu. Aby zwalczyć takie efekty, trzymanie dobrego środka do czyszczenia twarzy w apteczce może pomóc w zapobieganiu napadom trądziku i ograniczyć do minimum tłustą skórę. Jeśli nie masz skłonności do łysienia typu męskiego, zmniejsza się szansa na wypadanie włosów. Osoby, które doświadczają tych działań niepożądanych, albo nauczą się sobie z nimi radzić, albo ograniczą swoje dawki podczas cyklu.

Skutki uboczne sercowo-naczyniowe

Napięcie sercowo-naczyniowe i ujemny poziom cholesterolu to również rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas injekcji Tren Enanthate. W rzeczywistości może to stanowić poważny problem dla tych, którzy nie prowadzą dość zdrowego stylu życia. Z drugiej strony, zdrowe osoby, które używają tego sterydu są mniej narażone na te działania niepożądane. Długość cyklu będzie również odgrywać kluczową rolę w tym, czy dana osoba jest narażona na te skutki. Staraj się unikać pokarmów bogatych w tłuszcze nasycone i spraw, aby wysiłek fizyczny był codziennością, aby utrzymać zdrowe serce i obniżyć poziom cholesterolu.

Jedzenie produktów bogatych w kwasy tłuszczowe omega pomoże obniżyć poziom cholesterolu. Inną opcją dla tych, którzy są zaniepokojeni wzrostem poziomu cholesterolu, jest przyjmowanie suplementów. Ten steryd może również mieć negatywny wpływ na poziomy ciśnienia krwi; nie stanowi to jednak większego problemu dla większości osób. To, co możesz zrobić, zanim weźmiesz pod uwagę użycie sterydów anabolicznych, to dobry trening cardio i konsekwentny trening. Bez treningu nie uzyskasz żadnych korzyści z używania Tren Enanthate. I nie staniesz się zdrowszy, jeśli nie będziesz ćwiczyć. Bądź swoim własnym sędzią i oceń swój poziom tolerancji, jeśli chodzi o zastrzyki oraz to, jak się czujesz, biegając na bieżni lub wchodząc po schodach.

Skutki uboczne związane z produkcją testosteronu

Zastosowanie Tren Enanthate nie jest wyjątkiem od reguły, gdy mówimy, że sterydy hamują naturalną produkcję testosteronu w organizmie. Nieprawidłowe uruchomienie terapii po cyklu sterydowym (PCT) utrudni również naturalną produkcję testosteronu w organizmie. Może to prowadzić do poważniejszych chorób u użytkownika. Osoby doświadczone ze sterydami wiedzą, że testosteron powinien być podstawą każdego cyklu sterydowego.

Skutki uboczne hepatotoksyczności

W przeważającej części użytkownicy Tren Enanthate nie będą musieli martwić się swoją wątrobą podczas wstrzykiwania tego sterydu. Jeśli dana osoba ma już chorobę wątroby lub stan zapalny, może pomyśleć dwa razy przed uruchomieniem cyklu sterydowego z Tren Enanthate. Użytkownik sterydów, który stosuje nadmierne dawki tego lub jakiegokolwiek sterydu przez bardzo długi okres czasu, może ostatecznie mieć problemy z wątrobą wśród wielu innych problemów w przyszłości.

Tren Enan – efekty. Czego się spodziewać po zastrzykach?

Ze względu na ekstremalną moc Trenbolonu Enanthate i dowolnej formy Trenbolonu występują działania niepożądane związane z tym lekiem, ale nie z innymi. Cztery warte odnotowania efekty to nocne poty, niepokój, szybkie bicie serca i bezsenność. Podczas wstrzykiwania Tren Enanthate użytkownicy mogą nadmiernie się pocić (głównie w nocy). Może to być tak intensywne, że powoduje, że użytkownik budzi się w środku nocy z koszulą i często mokrą pościelą. Inni użytkownicy odczuwali nerwowość lub niepokój. Ten steryd często sprawia, że ​​ludzie mają trudności z zasypianiem lub spaniem przez wiele godzin. Ponieważ może powodować szybkie bicie serca, niektórzy doświadczyli drgań lub obudzili się w środku nocy z tego powodu.

Tren a kaszel: czy mogę tego uniknąć?

Kaszel po trenie może być związany z dowolną postacią Trenbolonu. Jest to prawdziwy efekt uboczny i może trwać od kilku sekund do kilku minut, ale nie jest uważany za zagrażający życiu. Kaszel może wystąpić, gdy wstrzykujesz steryd, a niewielka ilość kończy się w naczyniach krwionośnych, co powoduje jego wchłanianie przez krew. Kaszel może czasami być łagodny lub gwałtowny i może przypominać łaskotanie w gardle. W końcu odejdzie i nie powinno być powodu do paniki lub dzwonienia po karetkę. Pamiętaj tylko, że jeśli zaczniesz kaszleć prawie natychmiast po wstrzyknięciu tego sterydu, masz kaszel trenowy. Nie przejmuj się, zniknie. Obiecujemy!

Dawkowanie i podawanie Trenbolonu Enan: sprawdzone sposoby użycia

Dawki Tren Enanthate będą podobne do octanu trenbolonu, chociaż aby dopasować działanie formy octanu, potrzebujesz trochę więcej Enanthate. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z Trenbolone, nie chcesz zaczynać od wersji Enanthate. Podstawowy Enanthate zwykle mieści się w zakresie 200-400 mg na tydzień. Użytkownicy twierdzą, że aby zobaczyć korzyści płynące ze stosowania sterydu, należy wstrzykiwać co najmniej 200 mg tygodniowo. Bardzo niewiele osób będzie musiało przekroczyć dawkę 400 mg na tydzień, ale są takie osoby, które dawkują w większych ilościach.

Na przykład zaawansowani użytkownicy tego sterydu będą stosować 500-800 mg na tydzień. Niektórzy nie zalecają tej dawki, ponieważ jest dość wysoka, ale pamiętaj, co działa dla jednego, nie zawsze działa dla drugiego. Zaawansowane dawki, takie jak ta, którą wymieniliśmy, wiążą się z większym ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych. Niektórzy są w stanie sobie z nimi poradzić, a inni powiedzą, że jest to o wiele za dużo. Jeśli chodzi o podawanie Tren Enanthate, niezależnie od wybranej dawki, steryd należy wstrzykiwać dwa razy w tygodniu, w poniedziałek, a następnie ponownie w czwartek. Jeśli zdecydujesz się użyć Trenu w wyższej ilości (jak 800 mg), powinieneś podzielić zastrzyki na trzy tygodniowo.

Niektórzy są w stanie sobie z nimi poradzić, a inni powiedzą, że jest to o wiele za dużo. Jeśli chodzi o podawanie Tren Enanthate, niezależnie od wybranej dawki, steryd należy wstrzykiwać dwa razy w tygodniu, w poniedziałek, a następnie ponownie w czwartek. Jeśli zdecydujesz się użyć Trenu w wyższej ilości (jak 800 mg), powinieneś podzielić zastrzyki na trzy tygodniowo.

Kobiety nie są wyjątkiem od powyższych informacji. Chociaż zawsze zalecamy kobietom stosowanie niższych dawek niż mężczyźni, to do każdej kobiety należy ocena jej poziomu tolerancji i decyzja, co wziąć i ile.

PCT po zastrzykach Trenbolonu Enanthate: co wybrać i gdzie kupić

Zawsze zalecamy odblok (PCT) po każdym cyklu sterydowym, chociaż są tacy, którzy nigdy nie decydują się na stosowanie PCT. Pamiętaj tylko, że rezygnując z PCT, narażasz swoje ciało na większe ryzyko działań niepożądanych związanych ze stosowaniem Tren Enanthate i innych sterydów. Leki PCT pomogą przywrócić twoje ciało z powrotem do miejsca, w którym się znajdowało (oczywiście nie fizycznie) i przygotują cię, kiedy będziesz chciał uruchomić następny cykl. Większość osób użyje Nolvadex do PCT zamiast Clomid, ponieważ jest mniej ostry dla organizmu. Nolvadex ma również pewne skutki uboczne. Najczęstsze to bóle głowy, rozstrój żołądka i uderzenia gorąca. Osoby będą również próbować Clomid po jednym cyklu sterydowym i Nolvadex po innym cyklu, aby zobaczyć, który wolą. Typowy cykl Nolvadex lub Clomid PCT potrwa cztery tygodnie.

aquila tren enan
aquila tren enan

Cennik Sterydów

Tren Enan

ZdjęcieNazwa LABStężenieIlość  Cena  
BIONICHE TREN ENANTRENA-MED EBIONICHE200mg/ml10ml210zł
TREN E 200CORE LAB200mg/ml10ml210zł
DNA TREN ENAN

TRENBOLONE ENANTHATEDNA LAB200mg/ml10ml180zł
AQUILA TREN ENAN

TREN EAQUILA PHARMACEUTICALS200mg/ml10x1ml220zł
DOSE GENERICS TRENABOL ENANTHANTETRENABOL EDOSE GENERICS200mg/ml10ml180zł