Masteron / Master / Drostelone

Nazwa: Masteron / master / drostelone

Czas aktywnego działania: do 2-3 dni
Przeciętne dawki: 50-100mg co drugi dzień
Przeznaczenie: definicja, twardość, użylenie
Działanie: (propionat) odczuwalne od około 10tego dnia
Długość dawkowania: 3-6 tygodni Wykrywalność: do 2 miesięcy
Właściwości: umiarkowanie anaboliczny, wysoko androgenny, pochodna DHT, aromatyzacji brak, właściwości antyestrogenne, toksyczność umiarkowana
Blokowanie układu HPTA: umiarkowane
Odblokowanie: 5dni po ostatniej injekcji

Master – działanie i efekty

Masteron jest mocno androgennym środkiem, który jest syntetyczną pochodną DHT. Przynosi znakomite rezultaty przy niskim poziomie tłuszczu – dramatycznie polepsza kształt oraz twardość tkanki mięśniowej przez co jest jednym z najbardziej porządanych środków w przygotowaniach do zawodów. Nawiązując do dostępnej literatury, masteron działa antykatabolicznie oraz antyestrogenowo – spowodowane jest to jego zdolnością do łączenia się z receptorami aromatazy – hamuje enzym w jego własnym receptorze. Nie jest to środek powodujący duży przyrost masy mięśniowej jednak dzięki swojej unikalnej właściwości wiązania SHGB i albuminy każdy inny SAA podany z masteronem jest w formie niezwiązanej przez co staje się dużo bardziej aktywny. Jest to przykład wspólnego synergistycznego działania, co skutkuje zwiększoną efektywnością niższych dawek i osiągnięciem lepszego rezultatu. Masteron jest szczególnie efektywny przy stosowaniu z takimi sterydami jak Winstrol, Parabolan, Primobolan, Oxandrolon jak również Testosteron propionate.

Master – skutki uboczne

Niestety jak każda postać DHT może powodować wypadanie włosów, przerost prostaty oraz trądzik u osób mających do tego skłonności.

Ceny Masterone / Drostelone Propionate

ZdjęcieNazwa LABStężenieIlość  Cena  
BIONICHE MASTERDROSTE-MEDBIONICHE150mg/ml10ml190zł
SWISS MASTER PROPMASTERONE PROPIONATSWISS CHEM100mg/ml10ml150zł

MASTERONE PROPIONATENOVUS LAB100mg/ml10ml150zł

MASTERONE PROPIONATIONS PHARMA100mg/ml10x1ml200zł
DOSE GENERICS MASTER PROPMASTERON PDOSE GENERICS100mg/ml10ml150zł