Ceny sterydowczego tam szukać?

Jest ciepły wiosenny wieczór. Skończyłeś niedawno trening, po treningu białko, później szybki prysznic i porządny wysokobiałkowy posiłek. Na dzisiaj masz już wolne. Teraz czas dla Ciebie, na relaks. Przeglądasz forum, chcesz się dowiedzieć czegoś nowego. Przy okazji widzisz, jak jeden z drugim rosną w oczach. Myślisz sobie – biorą! I przychodzi chwila refleksji – może I ja wezmę? Może to już ten czas? Wbijasz w wyszukiwarkę “ ceny sterydow ” I przeglądasz…

cennik sterydow aquila pharmaceuticals
Cennik sterydów aquila pharmaceuticals

Stron z cenami sterydów jest cała masa. Przeglądasz jedną, druga, trzecią, ósmą. Na każdej z nich kilka różnych labów. A z każdego labu kilkanaście różnych środków. Jak się w tym wszystkim połapać? Jak się nie pogubić. W pierwszej kolejności należy określić jak będzie wyglądał twój cykl I szukac tych konkretnie środków. Wtedy każdy cennik sterydów staje się troche bardziej przejrzysty.

Załóżmy, że masz już wybrane środki. Teraz przychodzi czas na wybór firm, z jakich chcesz skorzystać. Przeglądasz więc kolejny raz cennik sterydów i widzisz, że przykładowy Testosteron Enan kosztuje od 80zł do 160zł. Ale jak to? Przecież to praktycznie to samo. Skąd taka różnica w cenie?

Ceny sterydow – skąd różnica w cenie?

Składa się na to wiele czynników. Począwszy od tego, dany Lab robi środki we flakonach czy ampułkach – ampułki są droższe w produkcji. Mogłeś również nie zwrócić uwagi, ale ten sam środek może różnić się stężeniem. Jedna firma będzie miała 250mg/ml, druga 300mg/ml. Przy 10ml środka robi nam się z tego dosyć znaczna różnica – 500mg substancji czynnej. Mamy teraz przed sobą cennik sterydów, a w nim kilka środków we flakonach, z takim samym stężeniem. Ceny jednak się różnią. Dlaczego? Powody są takie same jak w przypadku butów czy perfum – jakość wykonania, popularność marki, zaufanie do danej marki itp.

Cennik sterydów dna laboratory

No dobra, mamy już wybrane Enan z firmy X. Załóżmy, że kosztuje 100zł. Jednak nie chcesz być rozrzutny, więc sprawdzasz cennik sterydów na innych stronach i widzisz, że ten sam środek kosztuje 70, 90, 110zł. Skąd tutaj różnice w cenie? To chyba ta najmniej przyjemna część. Niska cena może często wynikać z tego, że ktoś próbuje Ciebie oszukać albo sprzedać podróbkę. Bo nie oszukujmy się, każdy ma zbliżone ceny zakupu, a nikt nie prowadzi fundacji charytatywnej. Każdy chce zarobić. Oczywiście nie ma reguły, ale warto być czujnym. Korzystaj ze sprawdzonych stron, bądź ostrożny – nie daj się oszukać.

Cennik sterydow

Bądź na bieżąco! Zapisz się już dziś!