najbezpieczniejsze sterydy
dna3

Całymi tygodniami katujesz się na siłowni, próbując poprawić wygląd i siłę, ale nie widzisz oczekiwanych korzyści? Łatwo jest się frustrować brakiem postępów i zacząć szukać skrótów. Dla wielu sterydy są itym skrótem Ale jakie są najbezpieczniejsze sterydy , jeśli w ogóle są takie?

Jakie są najbezpieczniejsze sterydy?

Wszystkie sterydy wiążą się z potencjalnym ryzykiem i skutkami ubocznymi – niektóre bardziej niż inne. Przykro mi to mówić, ale nie ma czegoś takiego jak bezpieczny steryd.  Ale jeśli jesteś ciekawy jakie są najbezpieczniejsze sterydy, które mają najmniejszą szansę na skutki uboczne, oto szybki przegląd:

Testosteron

galenika enan
galenika enan

Zastrzyki testosteronu są powszechnie stosowane w celu zrównoważenia niskiego poziomu testosteronu u starszych mężczyzn, ale są również popularne jako steryd budujący mięśnie.

Injekcjez testosteronu są formą syntetycznego testosteronu i zwykle nie powodują poważniejszych skutków ubocznych spowodowanych przez sterydy anaboliczne, takie jak uszkodzenie wątroby. Zastrzyki z testosteronu mogą prowadzić do łysienia typu męskiego i możliwych objawów ginekomastii, takich jak męskie piersi. Nie można tez zapominać o tym, że wbijanie testosteronu blokuje produkcję twojego własnego. Także tak czy inaczej nadal trzeba uważać.

Nandrolon

aquila deca
aquila deca

Stwierdzono, że jest niezwykle skuteczny w odpowiedzi na zanik mięśni , wykazano, że ma jeden z najniższych wskaźników skutków ubocznych i toksyczności.

Chociaż nie jest to całkowicie bezpieczne, Nandrolon ma tendencję do unikania najgorszych skutków ubocznych związanych z wątrobą i układem sercowo-naczyniowym. Najczęstszym działaniem niepożądanym związanym z Nandrolonem jest powiększenie piersi, ale można tego uniknąć, jeśli weźmiesz PCT (więcej na ten temat poniżej).

Oxandrolone

biosira xanavar
biosira xanavar

Bardziej znany jako Anavar, ten steryd jest podobny do Nandrolonu, ponieważ jest używany, aby pomóc tym, którzy doświadczają zaniku mięśni z powodu chorób takich jak rak lub AIDS.

Działania niepożądane dla wątroby są rzadkie w przypadku Oxandrolone ; można jednak spodziewać się wypadania włosów. A nadużywanie tego sterydu może prowadzić do gwałtownego spadku poziomu testosteronu po zakończeniu cyklu, co wymaga kilku suplementów po cyklu.

Boldenon

bioniche bolda med
bioniche bolda med

Jeden z bardziej popularnych sterydów kulturystycznych, Boldenone jest również znany pod markami Equipoise i Parenabol.

Wykazano, że boldenon dramatycznie zwiększa masę mięśniową, nie uszkadzając ani nie wpływając na prostatę i wątrobę . Super androgenne sterydy – lub te sterydy, które zwiększają wzrost narządów, takie jak Winstrol – są powodem, dla którego wielu kulturystów potrzebuje przeszczepu narządu w średnim wieku.

Dla porównania najczęstsze działania niepożądane Boldenone obejmują trądzik i wypadanie włosów.

Sposób przyjęcia ma wpływ na to, które sterydy są najbezpieczniejsze

Jak już wiecie SAA można przyjmować na dwa sposoby – doustnie lub injekcyjnie. Injekcje z reguły wbija się w duże partie mięśni.

Sterydy w postaci doustnej nie pozostają w organizmie tak długo, jak sterydy injekcyjne. Co więcej, doustne sterydy muszą przechodzić przez układ trawienny i wątrobę, zwiększając ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, takich jak nudności i rozstrój żołądka. Ponadto doustne sterydy muszą również przejść przez wątrobę, aby zostać metabolizowane lub rozbite do postaci użytecznej wolnej od toksyczności dla organizmu. Może to opodatkować wątrobę, powodując długotrwałe uszkodzenia.

Sterydy do iniekcji to mniejsze zło. Pozostają we krwi znacznie dłużej. Zażywa się je zdecydoiwanie rzadziej niż tabletki. Co więcej, ponieważ wstrzykujesz sterydy bezpośrednio do organizmu, wątroba ma przerwę. Zmniejsza to ryzyko uszkodzenia wątroby, ale nie eliminuje go całkowicie.

Czy istnieje coś takiego jak najbezpieczniejsze sterydy?

Żaden steryd nie jest całkowicie bezpieczny. Chociaż możesz znaleźć steryd, który wywołuje mniej skutków ubocznych, zawsze wiąże się to z ryzykiem dla zdrowia.

Powiedzmy, że nie zauważasz żadnych natychmiastowych skutków ubocznych; zawsze istnieje szansa, że ​​twoje ciało przyjmuje cios, nie zdając sobie z tego sprawy. Nie zapominaj, niektóre obrażenia są ciche. Pomyśl o uszkodzeniu wątroby lub podwyższonym poziomie cholesterolu. Z tego rodzaju efektami ubocznymi nie wiesz o nich, dopóki obrażenia nie zostaną już wyrządzone.

Kolejny aspekt bezpieczeństwa związany ze sterydami

Nawet „najbezpieczniejszy rodzaj sterydu” wymaga suplementu po cyklu, zwanego bardziej PCT. Te suplementy mają na celu wyrównanie szkód spowodowanych przez sterydy anaboliczne. A co ci to mówi o sterydach?

Sterydy wielokrotnie pokazywały, że powodują uszkodzenie wątroby, więc wiele PCT ma kilka składników pobudzających wątrobę, takich jak Tongkat Ali i ostropest plamisty. Chociaż te składniki nie wyeliminują uszkodzeń, mogą pomóc w bardzo potrzebnym pobudzeniu wątroby.

Innym częstym problemem związanym ze sterydami jest nurkowanie, które Twój poziom testosteronu nieuchronnie zaliczy po ich zażyciu. PCT zawierają składniki wzmacniające testosteron, takie jak Tribulus Terrestris i DHEA, aby pomóc przywrócić naturalny poziom testosteronu. No i oczywiście takie środki jak HCG, Clomid, Tamoxifen.

Ale nawet przy pomocy PCT twoje ciało może nadal doświadczać niskiego poziomu testosteronu i uszkodzenia wątroby.

Bądź na bieżąco! Zapisz się już dziś!

Cennik Boldenone

ZdjęcieNazwa LABStężenieIlość  Cena  
BIONICHE BOLDBOLDA-MEDBIONICHE300mg/ml10ml160zł
SWISS BOLDBOLDENONESWISS CHEM300mg/ml10ml160zł
BOLDENONENOVUS LAB300mg/ml10ml150zł
BOLDENONEIONS PHARMA300mg/ml10x1ml160zł
DOSE GENERICS BOLDENONEBOLDENONEDOSE GENERICS300mg/ml10ml120zł

Cena Oxandrolone

ZdjęcieNazwa LABStężenieIlość  Cena  
SWISS OXANDROLONEOXANDRLONESWISS PHARMA10mg/tab100tab220zł
BIONICHE OXANDROLONEOXA-MEDBIONICHE10mg/tab120tab180zł

OXANDROLONENOVUS LAB100mg/tab100tab170zł

OXANDROLONEIONS PHAMRA100mg/tab100tab250zł

Cena Nandrolone Decanoate

ZdjęcieNazwa LABStężenieIlość  Cena  
BIONICHE DECADECA-MEDBIONICHE300mg/ml10ml160zł
SWISS DECANANDROLONE DECASWISS PHARMA300mg/ml10ml160zł

NANDROLONE DECANOATENOVUS LAB300mg/ml10ml140zł

NANDROLONE DECAIONS PHARMA250mg/ml10x1ml160zł
DOSE GENERICS DECANANDRO DECDOSE GENERICS300mg/ml10ml120zł
ORGANON DECADECA-DURABOLINORGANON200mg/2ml5x2ml100zł

Cennik Testosterone Enanthate

ZdjęcieNazwa LABStężenieIlość  Cena  
BIONICHE TESTOSTERON ENANENANTA-MEDBIONICHE300mg/ml10ml110zł
SWISS ENANTESTOSTERONE ENANTHATESWISS PHARMA300mg/ml10ml100zł

TESTOTERONE ENANTHATENOVUS LAB300mg/ml10ml90zł

TESTOSTERONE CYPIONATEIONS PHARMA250mg/ml10x1ml150zł
GALENIKA ENAN
TESTOSTERON DEPOGALENIKA250mg/ml1ml14zł
DOSE GENERICS TESTO ETESTO EDOSE GENERICS300mg/ml10ml90zł