Deca – wprowadzenie

Deca istnieje już od lat 60. Od tego czasu sportowcy i kulturyści używają go do poprawy wyników sportowych i efektywności treningów. Deca Durabolin, znany również jako Nandrolon, jest jednym z najpopularniejszych sterydów anabolicznych na rynku. Jest powszechnie uważany za jeden z łagodniejszych sterydów, którym może być, pod warunkiem, że bardzo ostrożnie podchodzisz do jego stosowania i dawkowania.

organon deca
organon deca

Co to jest Deca Durabolin

Deca Durabolin jest formą syntetycznego testosteronu. Działa dokładnie tak samo , jak testosteron na organizm; obejmuje to zwiększony wzrost włosów, liczbę czerwonych krwinek i zwiększone tworzenie mięśni. W szczególności sportowcy używają tego sterydu, aby przyspieszyć powrót do zdrowia po urazach, zwalczyć ból stawów i zwiększyć intensywność treningów.

Steryd został początkowo opracowany, aby pomóc ludziom przezwyciężyć menopauzalne zapalenie stawów u kobiet i spowolnić zwyrodnienie mięśni u pacjentów. Biorąc pod uwagę, w jaki sposób Deca pomaga poprawić rozwój mięśni i zwiększa gęstość kości, szybko został przygarnięty przez kulturystów i sportowców, aby poprawić ich rozwój mięśni.

Zastosowanie Nandrolonu

Badania faktycznie wykazały, że Deca Durabolin może znacznie poprawić rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej i poprawić funkcjonalność ciała, gdy jest stosowany w kontrolowanych ilościach. Dalsze badania wykazały również, że steryd może pomóc poprawić masę ciała i zwiększyć apetyt u pacjentów poddawanych leczeniu HIV.

Ponieważ istnieje wiele kontrowersji związanych ze stosowaniem Deca Durabolin jako wzmacniacza wydajności, niewiele badań wskazuje na to zastosowanie. Jednak zastosowane badania kliniczne pokazują, że stosowanie Deca może z łatwością pomóc ludziom osiągnąć cele kulturystyczne znacznie szybciej.

Podobnie jak w przypadku większości innych sterydów anabolicznych, Durabolin jest również klasyfikowany przez DEA jako substancja kontrolowana klasy III. Można go legalnie używać tylko do zwalczania chorób. Surowo zabrania się go do celów kulturystycznych. Jeśli okaże się, że używasz go przed zawodami lub w celach innych niż medyczne, możesz zostać zdyskwalifikowany i / lub postawiony w stan oskarżenia za użycie.

Jak Deca Durabolin jest stosowany w celu uzyskania najlepszych efektów

Dawki sterydów anabolicznych zależą od twoich celów kulturystycznych. Zależy to również od tego, jak długo używasz sterydów i twojej reakcji na ich użycie. Nie ma jednokierunkowego wpływu sterydów na twoje ciało; skutki zależą od płci, historii medycznej, genetyki i różnych czynników środowiskowych.

aquila deca
aquila deca

Cykle Deca Durabolin

Wszystkie sterydy anaboliczne stosuje się zgodnie z cyklami. Żaden steryd nie jest używany wiecznie, przez długi czas, i musisz go używać z przerwami. Jeśli tego nie zrobisz, efekty uboczne nasilą się, im dłużej wydłużysz cykl.

Czas trwania tych cykli jest taki sam dla wszystkich osób, które używały sterydów, jednak sugeruje się, że początkujący zaczynają od mniejszych dawek niż bardziej zaawansowani użytkownicy.

Cykl Deca Durabolin trwa 17 tygodni i towarzyszą mu inne środki, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Mówimy to, ponieważ cykl tylko z Deca rzadko ma pożądany efekt, ponieważ jest słabszym sterydem niż testosteron. Ponieważ nikt nie wie, jak steryd wpłynie na organizm, zaleca się sukcesywne zwiększanie dawki, aby zobaczyć, co najbardziej Ci odpowiada.

Później omówimy najlepsze kombinacje dla każdego cyklu sterydów z Decą. W każdym razie, zanim zaczniesz go używać, ważne jest, aby zrobić jak najwięcej badań na temat potencjalnych skutków ubocznych stosowania różnych kombinacji sterydów. Wiele razy te stosy mogą nasilać działania niepożądane i mogą wystąpić objawy, które mogą prowadzić do pełnych powikłań medycznych.

Zawsze pamiętaj o stosowaniu terapii po cyklu, aby zmniejszyć intensywność cyklu Deca. W przeciwnym razie przekonasz się, że albo stracisz przyrosty, które osiągnąłeś w tym czasie, albo możesz nawet spaść poniżej początkowego poziomu, ponieważ Deca zmniejsza naturalną produkcję testosteronu w organizmie. Gdy poziomy hormonów spadną, mogą wystąpić zaburzenia nastroju, zaburzenia erekcji i wiele innych objawów.

Ważne jest również, aby pamiętać, że dawki dla kobiet są różne i zwykle niższe niż dla mężczyzn. Kobiety zaczynają odczuwać przyrost masy ciała przy 200-400 mg Deca na tydzień i chociaż skutki uboczne są zwykle mniej intensywne dla kobiet na Decie, nadal mogą być poważne.

W szczególności „efekt wirylizacji”, w którym kobiety rozwijają wyraźne cechy fizyczne mężczyzn, co może powodować problemy z wizerunkiem ciała i zaburzenia psychiczne, takie jak depresja.

Popularne cykle Deca Durabolin

Istnieje wiele debat na temat najskuteczniejszych cykli Deca Durabolin. Ponownie sprowadza się to do celów twojego ciała. Niektóre osoby wolą pracować z samą Decą, inne używają jej z Dianabolem lub Testosteronem Enanthate.

Ci, którzy używają go w izolacji, nie oczekują wzrostu masy mięśniowej; Deca sama w sobie nie jest bardzo silnym sterydem. Ci, którzy stosują go z innymi sterydami, zwykle chcą szybko zyskać masę i chcą uniknąć problemów mięśniowych z intensywnych treningów, ponieważ Deca może pomóc w regeneracji mięśni.

Ponieważ Deca może być stosowana jako część cykli sterydowych ukierunkowanych na cięcie lub pęcznienie, łatwiej jest kategoryzować każdy cykl na podstawie celów twojego ciała.

Podstawowy cykl masowy

Ten cykl to połączenie Deca i Testosteronu w połączeniu z Arimidexem jako PCT. Cykl trwa 12 tygodni:

 • Tygodnie od 1 do 6, powinieneś wziąć 500 mg enantanu testosteronu i 400 mg Deca (na tydzień). Należy to połączyć z 30 mg / ed Dianabol i 0,5 mg / eod Arimidex, aby utrzymać naturalną produkcję testosteronu.
 • Tygodnie od 7 do 10, należy przerwać stosowanie Dianabol; kontynuować z tymi samymi dawkami enantanu testosteronu, Deca i Arimidex.
 • Tygodnie 11 i 12, należy również przerwać przyjmowanie leku Deca i zakończyć cykl z tymi samymi dawkami testosteronu Enanthate i Arimidex.

Cykl zaawansowany

W tym cyklu używa się różnych sterydów w połączeniu z Decą i może to pomóc uzyskać większe przyrosty w stosunkowo krótszych odstępach czasu. Sterydy, których używasz to Deca, Testosteron Cypionate, Dianabol, Human Growth Hormones (HGH) i Arimidex.

Cykl trwa 16 tygodni:

 • Przez 1-6 tygodni należy przyjmować 200 mg / ml testosteronu cypionatu, 500 mg / tydzień Deca, 50 mg / ed Dianabol, 4iu / ed HGH i 0,5 mg / ed Arimidex.
 • W tygodniach 7-14 należy zażywać lek Dianabol i kontynuować stosowanie dawek od tygodni 1-6.
 • W tygodniach 15 i 16 należy również odejść od Decy i zakończyć cykl z 500 mg / dmc testosteronu cypionianu, 4iu / ed HGH i 0,5 mg / ed Arimidex.

Umiarkowany cykl Deca Durabolin do wycinki

Jest to cykl Deca, w którym układasz Deca z Testosteronem Cypionate, Winstrol i HGH. Cykl trwa 8 tygodni i jest zgodny z tym harmonogramem:

 • Przez cały cykl należy stosować 200 mg / tydzień Deca, 50 mg / eod Winstrolu, 2iu / ed HGH i Cypionate w dawce 150 mg / tydzień.

Zaawansowany cykl Deca Durabolin do wycinki

Ten jest trochę intensywny, wykorzystuje w sumie 7 różnych rodzajów substancji, które pomagają ci zmniejszyć wagę. To na wypadek, gdy desperacko potrzebujesz zmniejszyć masę ciała. Oczywiście ten cykl wykorzystuje również Decę, ale poza tym wykorzystuje również:

Cykl, który obserwujesz to:

 • Przez 1-8 tygodni przyjmujesz 250 mg / eod Enanthate, 200 mg / tydzień Deca, 4iu / ed HGH i 1 mg / eod Arimidex.
 • Od 9-12 tygodni odchodzisz od Enanthate i zastępujesz go 200 mg / eod propionianu, dodajesz 80 mg / ed Anavar i 100 mg / eod Trenbolonu. Kontynuujesz za pomocą Deca, HGH i Arimidex tak, jak byłeś przez tygodnie 1-8.
 • Od 13 i 14 tygodnia zejdziesz z Deca. Weź 100 mg / eod propionianu, 100 mg / eod trenbolonu i kontynuuj stosowanie Arimidex i HGH, tak jak wcześniej.
 • W ostatnich dwóch tygodniach (15 i 16 tygodni) zwiększasz dawkę trenbolonu do 200 mg / eod i kontynuujesz przyjmowanie takich samych dawek propionianu, Arimidexu i HGH, jak w 13 i 14 tygodniu.

Cykl Enanthate i Deca
ten trwa 19 tygodni, z następującym postępem:

 • Od 1 do 12 tygodni codziennie zażywasz 500 mg Enanthate i 400 Mg Deca.
 • Od 12-14 tygodnia odstawisz sterydy i rozpoczniesz terapię po cyklu na 16–19 tygodni.

Oczekiwane wyniki po cyklu sterydowym

Deca i testosterony mają zróżnicowany zestaw wyników. Możesz spodziewać się ogromnych przyrostów wraz z następującymi efektami:

 • Zauważysz wzrost apetytu i będziesz jadł częściej. Ta stymulacja apetytu pomaga w gromadzeniu większej masy.
 • Twoja siła i rozmiar mięśni wzrosną. Ludzie faktycznie zgłosili wzrost masy do 15kg po jednym cyklu. Większość będzie to beztłuszczowa masa mięśniowa.
 • Będziesz odczuwał mniej bólu mięśni i stawów
 • Realistyczne oczekiwanie przyrostu beztłuszczowej masy mięśniowej wynosi około 3-7kg do końca cyklu.
dna deca
dna deca

Efekty uboczne i jak je zmniejszać

Istnieje bardzo długa lista skutków ubocznych Deca Durabolin. Jest to jeden z powodów, dla których ludzie są ogólnie zniechęcani do używania Deca lub innych sterydów anabolicznych w tym zakresie. Te działania niepożądane obejmują:

 • Częste oddawanie moczu
 • Delikatne piersi
 • Wirylizacja (rozwój męskich cech płciowych)
 • Intensywny Trądzik
 • Niedobór żelaza i niedokrwistość
 • Rak prostaty
 • Białaczka
 • Zaburzenia czynności wątroby
 • Zatrzymywanie wody, obrzęk stawów
 • Zmienne libido
 • Zapalenie wątroby
 • Uderzenia
 • Zwiększona agresja
 • Zaburzenia nastroju

Znaczenie terapii po cyklu

Aby zmniejszyć skutki uboczne stosowania Deca , pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, jest użycie odpowiednich dawek do ćwiczeń. Jeśli zaczniesz wydłużać cykle lub zaczniesz przyjmować nienormalnie duże ilości Deca, twoje skutki uboczne wzrosną w liczbie i / lub intensywności.

W tym miejscu dochodzimy do znaczenia terapii po cyklu (PCT) po cyklu Deca.

Dlaczego potrzebujesz PCT?

Kiedy bierzesz sterydy takie jak Deca, zwiększasz stężenie testosteronu lub podobnych substancji chemicznych w organizmie. Twoje ciało wytwarza hormony w zależności od tego, jakie stężenie już istnieje we krwi; gdy stężenie jest wysokie, zmniejszy to produkcję, a jeśli masz niskie stężenie, produkcja wzrośnie.

Kiedy bierzesz te sterydy, stężenie wzrasta. To sprawia, że ​​ciało myśli, że nie potrzebuje naturalnego testosteronu i przestaje go całkowicie wytwarzać. Kiedy wychodzisz z cyklu, twoje ciało traci synchronizację, a spadek poziomu testosteronu po cyklu może wywoływać choroby.

Dlatego musisz przyjmować leki, aby utrzymać równowagę hormonów, wytwarzać wystarczającą ilość testosteronu, aby utrzymać normalne funkcjonowanie. Jeśli tego nie zrobisz, możesz stracić wszystkie korzyści, które osiągnąłeś podczas cyklu i / lub rozwinąć działania niepożądane, takie jak ginekomastia, zaburzenia erekcji i inne stany.

Co bierzesz na PCT?

Leki, które ludzie zwykle biorą na PCT, obejmują:

 1. Clomid
 2. Nolvadex
 3. Ludzka gonadotropina kosmówkowa (HCG)

Wniosek

Deca Durabolin to niezwykle skuteczny steryd anaboliczny, który jest stosowany zarówno przez sportowców, jak i kulturystów w celu zwiększenia ich wydajności. Przy prawidłowym stosowaniu może znacznie poprawić wyniki kulturystyki. Steryd jest idealny dla kobiet i znacznie rzadziej powoduje wirylizację, podobnie jak inne sterydy. Jednak nie ma ucieczki od skutków ubocznych Deca lub jakiegokolwiek innego sterydu anabolicznego.

Biorąc pod uwagę ryzyko, jakie podejmujesz, lepiej, jeśli nie pójdziesz tą drogą w ogóle i nie znajdziesz alternatywnych rozwiązań, które wciąż mogą wykonać zadanie. Jeśli chodzi o twoje zdrowie i dobre samopoczucie, żadna ilość fizycznej doskonałości nie powinna nigdy przeszkadzać.

Bądź na bieżąco! Zapisz się już dziś!

Cena Nandrolone Decanoate

ZdjęcieNazwa LABStężenieIlość  Cena  
BIONICHE DECADECA-MEDBIONICHE300mg/ml10ml160zł
SWISS DECANANDROLONE DECASWISS PHARMA300mg/ml10ml160zł

NANDROLONE DECANOATENOVUS LAB300mg/ml10ml140zł

NANDROLONE DECAIONS PHARMA250mg/ml10x1ml160zł
DOSE GENERICS DECANANDRO DECDOSE GENERICS300mg/ml10ml120zł
ORGANON DECADECA-DURABOLINORGANON200mg/2ml5x2ml100zł