Jak brać metanabol?

Każdy kulturysta chce zmaksymalizować efektywność swoich treningów. A kto może cię winić? Kiedy mocno uderzasz na siłownię, potrzebujesz dowodu, że cała ta ciężka praca się opłaca. Chcesz wyniki.

Jak możesz to osiągnąć? Jak zoptymalizować przyrost masy mięśniowej i zredukować ten wysiłek, a jednocześnie doświadczyć minimalnych efektów ubocznych? – Cykle. Ale jak brać metanabol? Zacznijmy pokolei.

Bądź na bieżąco! Zapisz się już dziś!

biosira metanabol
biosira metanabol

Jak działa Metanabol?

Głównym celem tego sterydu anabolicznego jest utrzymanie ciała w trwałym stanie anabolicznym, przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka efektów androgennych, takich jak łysienie i trądzik.

Zwiększając syntezę białek, może to pomóc we wzroście mięśni, zwiększeniu ich rozwoju i regeneracji – w przyspieszonym tempie – i zwiększeniu retencji azotu (im więcej azotu zatrzymasz, tym więcej anabolików pozostanie). Jest to ważne, ponieważ pozwala 100% spożycia białka skoncentrować się na mięśniach.

Kolejną zaletą robienia cyklu sterydowego na metanabolu – poza tym, że można go przyjmować jako pigułkę, więc nie są wymagane bolesne zastrzyki – jest to, że może pomóc ci lepiej wykorzystać trawione węglowodany, jednocześnie wmagająć siłę, energię , wytrzymałość i ogólne poziomy wydajności siłowni.

Dlaczego cykl na Metanabolu?

Metanabol – jak większość sterydów – zawiera całą listę działań niepożądanych, które mogą poważnie zaszkodzić Twojemu zdrowiu.

Jasna, trądzikowa i tłusta skóra nie brzmi tak przerażająco, gdy można skorzystać ze stymulowanej utraty tłuszczu, zwiększonego metabolizmu i siły, zmniejszonego zmęczenia oraz szybszej regeneracji mięśni i przyrostów masy. Ale to nie jest pełna historia…

Po dodaniu do równania podwyższony zły cholesterol; poważne uszkodzenie wątroby i nerek; retencja wody; wysokie ciśnienie krwi; zmniejszona naturalna produkcja testosteronu – tak, może zrobić dokładnie odwrotność tego, co chcesz, szkodząc naturalnej zdolności organizmu do wytwarzania testosteronu – I ginekomastii te przywileje nie wydają się już tak atrakcyjne.

Dlatego większość kulturystów decyduje się na dorzucenie metanabolu do innych środków w cyklu, aby zminimalizować te skutki uboczne.

Popularne cykle na metanabolu?

Pamiętasz, jak wspomnieliśmy, że możesz wziąć dianabol jako pigułkę? Cóż, możesz również wbijać metanabol w formie injekcyjnej. Więc jeśli nie przeszkadza ci ból, możesz potencjalnie wykorzystać go w ten sposób. Jednak biorąc pod uwagę, że jego profil 17-aa pozwala mu przejść przez układ trawienny bez zniszczenia, pigułka jest znacznie lepszą opcją.

dna meta inj
dna meta inj

Ale co z samym cyklem? Który jest najlepszy? Cóż, przeprowadziliśmy nasze badania i oto, co jest sugerowane.

Metanabol solo

Weź 30-50 mg Dbolu każdego dnia (najlepiej podczas jedzenia) przez cykl 4-6 tygodni. Nigdy nie przekraczaj 6 tygodni, ponieważ podobnie jak Anabol, Metanabol jest toksyczny i może powodować uszkodzenie wątroby, jeśli jest przyjmowany w dużych dawkach i dłużej niż 6 tygodni. 5 tygodni spokojnie wystarczy.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że Metanabol ma krótki okres trwałości – 3-5 godzin, więc możesz podzielić dawkę 30-50 mg na cały dzień. Zapewni to utrzymanie optymalnego poziomu stężenia we krwi. Ponadto przyjmowanie go podczas posiłków pomoże zminimalizować nudności lub inne problemy żołądkowe, które mogą wystąpić.

Na szczęście Metanabol występuje w tabletkach 5 mg, 10 mg i 15 mg, więc powinieneś być w stanie dość łatwo podzielić dawkę. Zwykle jest to 10mg.

Wyniki cyklu Metanabol solo: nierzadko uzyskuje się 3-6kg beztłuszczowej masy mięśniowej podczas cyklu. Teraz, zanim pomyślisz „co do diabła”, jest to masa LEAN. Cykl skończysz z masą większą o jeszcze 20-30%, ale to tylko woda. Nie mięśnie. Nie tłuszcz (chociaż jeśli jesteśmy całkowicie szczerzy, nastąpi pewien przyrost tłuszczu – przepraszam). Po prostu Woda. Zbij ją, a tym, co realistycznie zostanie, jest dodatkowe 3-6kg mięśni.

Następstwem cyklu będzie to, że twoja naturalna produkcja testosteronu spadnie dosyć drastycznie. Z tego powodu konieczne będzie PCT, czyli po prostu odblok. Im szybciej go zrobisz tym lepiej. Im szybciej się odblokujesz, tym mniej mięśnie stracisz po cyklu.

Cykl z metanabol dla początkujących

Przyjęło się, że metanabol często idzie na pierwszy cykl, na początek przygody z SAA. Prawdopodobnie dlatego, że przyrosty są szybkie i duże. W czym więc tkwi problem? W tym, że te przyrosty bardzo łatwo stracić. Odpuścisz diętę i trening i wszystko leci. Niestety. Zaczniesz się obijać i w ciągu 4-6 tyg możesz stracić całe swoje przyrosty. Dlatego też najwięcej na metanabolu korzystają profesjonaliści i “profesjonaliści”, którzy po prostu żyją w dużym stopniu siłownią i przykładają się do tego w 100%.

Nie do końca inspirujące, ale dla początkującego może to być niezwykle wazna informacja. Wyobraż sobie, twoj pierwszy cykl i przybywa ci 5kg mięśnia tylko po to, żeby zaraz wszystko stracić. Wszystko z wyjątkiem trądziku! I jakie wtedy będziesz miał stanie o sterydach?

Oczywiście istnieje także ryzyko i potrzeba uzupełnienia poziomu testosteronu przez PCT.

Czy możesz szczerze powiedzieć, że jako początkujący masz wystarczająco dużo siły, aby to wszystko zrobić? Zobowiązać się do tego poziomu, jednocześnie radząc sobie z nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi?

Jeśli masz jakieś wątpliwości, powoli wycofaj się…

Z drugiej strony, jeśli uważasz, że możesz sobie z tym poradzić, to metanabol może być niezwykle przyjemnym początkiem długiej przygody z SAA.

bioniche metha med
bioniche metha med

Cykle metanabol z innymi sterydami?

Szczerze mówiąc, cykl metanabolu i testosteronu jest świetnym rozwiązaniem dla większości kulturystów. Dlaczego? Ponieważ może zaoferować większą elastyczność przy długości twoich cykli.

Zdecyduj się na cykl metanabol solo, a będziesz miał 4-6 tygodni, zanim będziesz musiał przestać. Połącz Metanabol z innymi sterydami i możesz cieszyć się dłuższym cyklem, ponieważ będziesz mógł użyć Metanabol, aby rozpocząć pierwsze 4 tygodnie swojego cyklu, a następnie 4tyg na zakończenie.

Dwie popularne kombinacje to Metanabol z testosteronem Enanthate i Metanabol z Deca-Durabolin. UWAGA: powinna im towarzyszyć wysokokaloryczna dieta, abyś mógł zapewnić swojemu ciału odżywianie potrzebne do poradzenia sobie z tym dodatkowym wzrostem.

Alternatywnie możesz wypróbować dowolne z poniższych:

  • Tylko doustny cykl 10-20 mg Metanabolu (dziennie) +10-20 mg Turinabolu (dziennie).
  • Aby uzyskać maksymalną siłę i przyrost masy, możesz użyć metanabol z 300-500 mg testosteronu na tydzień lub 200-400 mg trenbolonu na tydzień.
  • Aby uzyskać łagodniejsze efekty, możesz połączyć 500 mg Boldenonu lub Primobolanu tygodniowo z Metanabolem. To zapewni Twojemu cyklowi przyjemne androgeniczne kopnięcie.

Teraz, przy każdym z tych cykli metanabolu, zawsze powinieneś rozważyć dodanie suplementów wspomagających wątrobę. Mogą one złagodzić wpływ metanabolu na wątrobę i ograniczyć szkody, które może powodować.

Cykle Metanabol – co powinieneś wybrać?

Biorąc pod uwagę opcję pomiędzy cyklami metanabol solo i cyklami metanabol+testosteron, wyraźnym zwycięzcą musi być opcja 2.

Rzeczywistość jest taka, że ​​tylko cykle Dbol są dobre tylko dla pierwszego cyklu (aby pomóc skoczyć w rozpoczęciu ciała) lub jeśli masz doświadczenie. W dłuższej perspektywie ten rodzaj cyklu nie jest świetny, ponieważ jeśli nie jesteś przygotowany na pracę nóg, Twoje zyski zaczną zanikać po miesiącu.

W rzeczywistości metanabol solo nadaje się jako rozpoczęcie dłuższego cyklu, aby szybko wystartować z przyrostami. Jeżeli nie dorzucisz niczego po nim i nie będziesz dawał z siebie 100% to przyrosty szybko znikną.

Łączenie metanabolu z innym sterydem – zwykle testosteronem – jest bezpieczniejsze i bardziej niezawodne. 1) Daje Ci elastyczność, aby wyjść poza 4-6 tygodniowe ograniczenie metanabolu (ponieważ możesz rozpocząć cykl z metanabolem, zanim skończysz z innym sterydem), a 2) dodanie testosteronu pomoże zwiększyć wyniki metanabolu i zminimalizować jego efekty uboczne.

Cennik metanabol

Cena Metanabol

ZdjęcieNazwa LABStężenieIlość  Cena  
SWISS METANABOLMETHANDIENONESWISS CHEM10mg/tab100tab80zł
BIONICHE METANABOLMETHA-MEDBIONICHE10mg/tab120tab100zł

METHANDIENONENOVUS LAB10mg/tab100tab70zł

METHANDIENONEIONS PHARMA10mg/tab100tab110zł
SWISS META INJMETHA INJSWISS CHEM75mg/ml10ml120zł
METHA INJNOVUS LAB75mg/ml10ml110zł
METHA INJIONS PHARMA100mg/ml10ml120zł