Jak brać Testosteron Propionat / Prop

Testosteron Propionat zajmuje pierwsze miejsce na liście najbardziej popularnych i poszukiwanych sterydów w branży kulturystycznej. Lek jest przeznaczony do osiągniania szybkich efektów siłowych, a także do przyrostów masy mięśniowej. Ester tego testosteronu jest bardzo aktywny i powoduje wiele pozytywnych skutków dla sportowca. Postaramy się tutaj opisać jak brać Testosteron Propionat, na co zwrócić uwagę, na co uważać.

jak brać testosteron propionat aquila ceny sterydow sklep
jak brać testosteron propionat aquila ceny sterydow sklep

Główne efekty użycia Propa

Testosteron Propionat wpływa na ciało sportowca znacznie szybciej niż wszystkie inne estry testosteronu. Iniekcje leku mogą zwiększyć poziom insulinopodobnych czynników wzrostu obecnych w wątrobie i mięśniach.

Ester propionianowy ma również następujące pozytywne skutki:

  • Spalanie tłuszczu;
  • Budowa czystego mięśnia;
  • Zwiększona wytrzymałość;
  • Szybko zwiększa siłę;
  • Zwiększone pożądanie seksualne i libido.

Dzięki dobrze zaprojektowanemu cyklowi z propionatem sportowiec może osiągnąć znaczące wyniki w sile i wszechstronnych osiągach sportowych.

Możliwe efekty uboczne:

Skutki uboczne są spowodowane niewłaściwym użyciem tego sterydu. Przy dużych dawkach może powodować trądzik, nadmierny wzrost włosów w nietypowych miejscach, a także ginekomastię. W wieku dorosłym obserwuje się wzrost prostaty. Ponadto przy źle zaprojektowanym cyklu może pojawić się zatrzymanie wody w ciele, co negatywnie wpływa na ogólny wygląd ciała. Nadmierne ilości tego sterydu mogą prowadzić do utraty włosów lub łysienia. W praktyce duże dawki wpływają na wątrobę i nerki. 

Test Prop może zapewnić wzrost siły i masy. Po dodaniu sterydów redukcyjnych da też świetne efekty w poprawie definicji. Ten steryd jest tak wszechstronny, że można go łączyć z praktycznie wszystkimi innymi sterydami anabolicznymi. Jest uważany za jeden z najbardziej znanych i popularnych sterydów anabolicznych zaprojektowanych w celu zwiększenia masy mięśniowej.

Do czego służy propionian testosteronu w kulturystyce?

Wielu użytkowników propionatu testosteronu w kulturystyce i branży fitness uważa go za bardzo skuteczny produkt. Ester propionianowy powoduje, że stężenia we krwi mogą być skutecznie kontrolowane, a zaprzestanie jego stosowania spowoduje szybszy spadek stężenia we krwi dla użytkownika. To sprawia, że ​​czas wykrywania tego sterydu jest znacznie krótszy niż w przypadku innych estrów. To właśnie sprawia, że ​​propionian testosteronu jest popularny wśród sportowców i kulturystów. Wielu użytkowników twierdzi również, że propionian testosteronu powoduje mniej skutków ubocznych i nadaje ciału twardszy wygląd.

jak brac testosteron propionat cennik sterydów bioniche
jak brac testosteron propionat cennik sterydów bioniche

Więc… co to jest i jak brać Testosteron Propionat?

Propionian testosteronu, powszechnie określany jako test prop dla osób w branży fitness, jest jednym z estryfikowanych wariantów testosteronu. Informacje o Test Prop zostały wydane po raz pierwszy w 1935 roku w wyniku różnych sposobów na znalezienie najlepszego możliwego sposobu maksymalizacji wykorzystania samego testosteronu. Niemiecka firma Schering AG jako pierwsza wprowadziła na rynek ten produkt pod nazwą Testoviron. Ponieważ produkt pochodzi z lat 30. XX wieku, duże ilości były dostępne w Stanach Zjednoczonych i wkrótce stało się to najczęściej stosowaną formą testosteronu aż do lat 60. XX wieku. 

Ciekawostką dla tych, którzy lubią ciekawe fakty, jest to, że Test Prop został opracowany w formacie podjęzykowym, ale został przerwany w latach 80., ponieważ nie był zbyt popularny. Propionian testosteronu był jednym z trzech dostępnych sterydów, które istniały, ale teraz istnieją setki anabolików, które są dostępne. Dla tych z was, którzy się zastanawiają, Test Propionate jest dostępny w formie zastrzyków. Chociaż opracowano inne estry, propionian testosteronu pozostaje jedną z najpopularniejszych form sterydów w społeczności kulturystycznej. Powodem tego jest fakt, że znacznie łatwiej jest osiągnąć i utrzymać maksymalne stężenie sterydu we krwi.

Dlaczego powinienem używać Test Prop?

Propionian testosteronu jest jednym z najlepszych związków testosteronu z pojedynczym estrem. Został uznany za niesamowite dzieło i znalazł zastosowanie zarówno w branży medycznej, jak i fitness. Ponieważ ten steryd jest tak korzystny, był również stosowany w leczeniu torbielowatego zapalenia sutka, endometriozy, laktacji i objawów menopauzy u kobiet. Główną zaletą Test Prop jest zwiększenie ilości testosteronu w organizmie. Dla osób z naturalnie niskim poziomem testosteronu może pomóc im zarówno fizycznie, jak i psychicznie, dostarczając energię, która z kolei wpływa na ogólnie lepszy stan umysłu. 

Gdy jest używany przez sportowców, ten steryd może zapewnić nie tylko zastrzyk energii, ale może również zwiększyć wytrzymałość i pomóc w utrzymaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, na którą przecież tak ciężko pracowałeś. Jedząc dobrze zbilansowaną dietę i konsekwentnie ćwicząc, mówi się, że wdrożenie propionianu testosteronu pomaga przyspieszyć metabolizm danej osoby, co pomoże spalić więcej tłuszczu. Prop daje też dobrą pompę mięśniom. Dzieje się tak, gdy krew i woda są wtłaczane do mięśni, powodując ich rozszerzanie, dzięki czemu wyglądają na o wiele pełniejsze. 

Wymieniliśmy kilka zalet propionianu testosteronu, ale czy możesz wierzyć, że jest ich więcej? Oprócz powyższych informacji, inne korzyści obejmują zwiększone zatrzymywanie azotu, zwiększoną syntezę białek, zwiększone wytwarzanie IGF-1, zwiększone czerwone krwinki i redukcję hormonów glukokortykoidowych.

Co z okresem półtrwania i czasem detekcji?

Sam testosteron bez związanego z nim estru ma okres półtrwania około dwóch do czterech godzin. Jednak, gdy ester propionianowy jest z nim związany, okres półtrwania propionianu testosteronu wynosi około czterech dni. Jeśli sportowiec lub kulturysta jest poddawany testom sterydów anabolicznych, podczas analizy moczu, czas wykrywania propionianu testosteronu wynosi dwa tygodnie.

Jak brać testosteron propionat i z czym go łączyć?

Sam testosteron jest najbardziej elastycznym sterydem, jeśli chodzi o różnorodność zastosowań. Propionat testosteronu może być stosowany przez kulturystę lub sportowca w dowolnym celu. Można go uruchomić samodzielnie w cyklu, ale można go również łączyć z innymi sterydami anabolicznymi, aby zmaksymalizować jego działanie. Ten steryd może być łączony z innymi formami testosteronu lub innymi wolniej działającymi sterydami jako sposób na rozpoczęcie cyklu. Ponieważ działa tak szybko, fajnie zacząć widzieć wyniki, zanim zaczną działać inne sterydy w twoim cyklu.

Rozważając cykl masowy, kulturyści i sportowcy stosują propionian testosteronu z Deca Durabolin, Anadrol lub Dianabol. Dodanie Prop Test dla pierwszych 4-6 tygodni tego cyklu może naprawdę zmaksymalizować przyrosty, jakie można osiągnąć. 

Do cykli wycinki propionat testosteronu jest doskonałym wyborem, aby upewnić się, że mięśnie nie zostaną utracone podczas diety o ograniczonej kaloryczności. Ten steryd poprawi również utratę tłuszczu i pomoże osobie osiągnąć silniejszą, bardziej określoną sylwetkę. Propionian testosteronu przy prawidłowym stosowaniu w cyklu cięcia wraz z czystą dietą, ćwiczeniami cardio i treningiem siłowym zapewni niesamowite rezultaty.

Możliwe skutki uboczne propionianu testosteronu. Zalecenia, jak tego uniknąć!

Chociaż sam testosteron może mieć pewne skutki uboczne, których uniknęły inne pochodne, ogólnie uważa się, że testosteron jest jednym z najbezpieczniejszych sterydów anabolicznych. Powodem jest to, że jest to hormon anaboliczny, który ludzkie ciało wytwarza naturalnie. To powiedziawszy, wciąż musimy przedstawić ci możliwe działania niepożądane, które mogą wystąpić podczas stosowania propionatu testosteronu. Zwrócimy uwagę, że działania niepożądane, które mogą wystąpić zarówno u mężczyzn, jak i kobiet, są łatwe do opanowania i dobrze tolerowane.

Estrogenne skutki uboczne

Sam testosteron wytwarza łagodny poziom aktywności estrogenowej; dlatego jest możliwość wystąpienia działań niepożądanych, takich jak ginekomastia, zatrzymanie wody i wzrost ciśnienia krwi. Nie jest to pewne, ale chcemy, abyś był świadomy, gdybyś zauważył wystąpienie któregokolwiek z powyższych. Podczas cyklu z Test Prop najlepiej mieć pod ręką inhibitory, takie jak Clomid lub Nolvadex.

Androgenne skutki uboczne

Ponieważ testosteron jest głównym męskim androgenem, istnieje możliwość wystąpienia androgennych skutków ubocznych. U osób, które wstrzykują propionat testosteronu, mogą wystąpić napady trądziku, tłustej skóry i wypadania włosów. Leki pomocnicze można przyjmować w celu zminimalizowania lub zwalczania tych efektów. Najczęstsze leki pomocnicze obejmują Proscar lub Dutasteride. Inne zastosowania wykazały wzrost włosów na ciele i twarzy. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet używających sterydów.

Skutki uboczne sercowo-naczyniowe

Napięcie sercowo-naczyniowe i ujemny poziom cholesterolu to także rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas wstrzykiwania propionatu testosteronu. Zdrowe osoby, które używają tego sterydu są mniej narażone na te działania niepożądane. Długość cyklu będzie również odgrywać kluczową rolę w tym, czy dana osoba jest narażona na te skutki. Staraj się unikać pokarmów bogatych w tłuszcze nasycone i spraw, aby wysiłek fizyczny był codziennością, aby utrzymać zdrowe serce i obniżyć poziom cholesterolu.

Skutki uboczne testosteronu

Zastosowanie propionatu testosteronu nie jest wyjątkiem od reguły, gdy mówimy, że sterydy hamują naturalną produkcję testosteronu w organizmie. Możliwe jest całkowite wyłączenie, ale będzie to zależeć w dużej mierze od długości cyklu sterydowego oraz od tego, jak długo użytkownik przyjmuje sterydy. Nieprawidłowe uruchomienie terapii po cyklu (PCT) po cyklu sterydowym utrudni również naturalną produkcję testosteronu w organizmie. Może to prowadzić do poważniejszych chorób u użytkownika.

Skutki uboczne hepatotoksyczności

Propionian testosteronu nie wykazuje toksyczności w wątrobie. Wynika to z faktu, że steryd występuje w formie zastrzyków i nie musi przechodzić przez wątrobę.

Jak brać testosteron propionat dna laboratory cennik

Jak brać Testosteron Propionat – dawkowanie

Mówi się, że propionat testosteronu nie jest powszechnie stosowany jako pierwszy steryd anaboliczny przez początkujących w świecie sterydów. Ten steryd powinien być wstrzykiwany co najmniej co dwa dni (przynajmniej), dlatego wielu początkujących może to odrzucać – niepotrzebnie.

Biorąc to pod uwagę, przejdźmy do dawkowania dla początkujących i tych zaawansowanych użytkowników sterydów. W celu budowy mięśni i zwiększenia wydajności dawki Test Prop są takie same jak łączne tygodniowe dawki każdej formy testosteronu. Dla początkujących najczęstsze są typowe dawki 300-500 mg na tydzień (około 50-75mg na dzień, 100-150mg co dwa dni). Nawet przy niskiej dawce 300 mg na tydzień, osoba zobaczy wyniki, dopóki dieta i trening będą na miejscu. Pośredni użytkownicy sterydów mogą podnieść tygodniową dawkę do 500-700 mg na tydzień, aby zobaczyć świetne wyniki. I na koniec, dla osób zaawansowanych w świecie kulturystyki, a także z użyciem sterydów, mogą stosować dawki 700-1 000 mg na tydzień propionatu testosteronu. 

Są to tylko przykłady dawkowania, które mają dać jedynie rozeznanie, o jakich dawkach trzeba myśleć. Dawkowanie naprawdę zależy od osoby, poziomu tolerancji, innych sterydów stosowanych w cyklu, jego cel, a także plan diety i trening. Nadmierne dawki mogą zapewnić użytkownikowi wyjątkowe wyniki, ale mogą również znacznie zwiększyć ryzyko negatywnych skutków ubocznych. To, co działa dla jednej osoby, może nie działać dla innej. Trzymaj się dawki i planu, który najlepiej Ci odpowiada. To wszystko jest metodą prób i błędów.

Kobiety nie są wyjątkiem od powyższych informacji. Chociaż zawsze zalecamy kobietom stosowanie niższych dawek niż mężczyźni, to do każdej kobiety należy ocena jej poziomu tolerancji i decyzja, co wziąć i ile.

Cykle z propionianem testosteronu!

Ponieważ propionat testosteronu krótkim estrem, zwykle czas jego stosowania to około 6-10 tygodni. Za standard przyjęło się właśnie 6 tygodni. Pierwsze efekty widać już dosłownie po pierwszym tygodniu. Później jest tylko lepiej. Wielu zadaje pytanie, czy bardziej korzystne jest prowadzenie krótszego cyklu propionatu testosteronu. Mówiąc o negatywnych skutkach ubocznych odpowiedź brzmi „tak”. Im krótszy cykl, tym mniejsze ryzyko wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych. Ale wiele osób decyduje się na cyklu przez okres 8-10 tygodni, aby uzyskać jak najwięcej z Propa. Efekty uboczne można dosyć łatwo kontrolować. Długość cyklu zależy wyłącznie od osoby. Niektórzy będą wykonywać krótsze cykle, a następnie użyją tego samego sterydu w innym cyklu. Nie ma zasady, jak długo cykl ma trwać. Możliwości jest na prawdę bardzo dużo.

Terapia po cyklu: po co jej potrzebujesz?

Zawsze zalecamy Post Cycle Therapy (PCT) po każdym cyklu sterydowym, chociaż są tacy, którzy nigdy nie decydują się na stosowanie PCT. Pamiętaj tylko, że rezygnując z PCT, narażasz swoje ciało na większe ryzyko działań niepożądanych. Leki PCT pomogą przywrócić twoje ciało z powrotem do punktu, w którym się znajdowało (oczywiście nie fizycznie) i przygotują cię, kiedy będziesz chciał zacząć następny cykl. Zarówno Clomid, jak i Nolvadex są dobrymi opcjami dla PCT (tamox warto mieć już od samego początku pod ręką, aby na bieżąco zwalaczać gino i podchodzenie wodą). Od dosyć dawna modne jest robienie tak zwanych mostków między cyklami, aby nie robić odbloku po każdym cyklu. O tym napiszemy innym razem.

Bądź na bieżąco! Zapisz się już dziś!

Ceny sterydów sklep

Ceny Testosterone Propionate

ZdjęcieNazwa LABStężenieIlość  Cena  
BIONICHE PROPPROPA-MEDBIONICHE150mg/ml10ml90zł
SWISS PROPTESTOSTERONE PROPIONATESWISS PHARMA150mg/ml10ml80zł

TESTOTERONE PROPIONATENOVUS LAB150mg/ml10ml70zł

TESTOSTERONE PROPIONATEIONS PHARMA100mg/ml10x1ml120zł
DOSE GENERICS TESTO PTESTO PDOSE GENERICS100mg/ml10ml70zł